O mnie

Artysta plastyk

Fotograf

Trener urody

Od lat zajmuję się stylizacją i wizażem, a fotografia jest dopełnieniem mojej pasji. To jak czujemy się sami ze sobą odgrywa duże znaczenie w naszym życiu. Wszyscy chcemy wyglądać pięknie wszędzie, niezależnie od miejsca i czasu. Moja praca daje mi ogromną satysfakcje gdyż wiem, że moja fotografia oraz porady wizerunkowe odmieniły życie wielu osobom.

Chciałabym przedstawić mój wachlarz usług:

– Usługi fotograficzne są upamiętnieniem chwil o różnej tematyce. Począwszy od sesji ciążowych,noworodkowych i dziecięcych po zmysłowe kobiece, buduarowe i akt.

– Usługi wizażowo-makijażowe to spotkania indywidualne lub w większym kobiecym gronie. To warsztaty kreowania swego wizerunku polegające na nauce i doborze koloru, makijażu i dbania o cerę . Uczę kobiety jak pięknie wyglądać, jak dbać o siebie, jak celebrować swoją kobiecość. Spotkania kończą się sesją fotograficzną utrwalającą wykonaną metamorfozę.

– Kolejną propozycją moich usług są szkolenia w zakresie wizażu -makijażu oraz stylizacji paznokci. Szkolenia kończą się egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatów oraz dokumentów uprawniających do zawodu. Kursanci maja możliwość utworzenia portfolio swoich prac.

O mnie

Zapraszam